rezultati kluba u 2019 godiniTakmičenjaVijesti

2.Konjice Horse Cupu, Slovenske Konjice

Veoma uspješan početak sezone za Karate klub Bugojno

Naime, takmičari našeg kluba uzeli su učešće sa reprezentacijom SBK/KSB na

u Slovenskim Konjicama. Na turniru je nastup uzelo 20 država, 740 takmičara iz ukupno 104 kluba.

Reprezentacija SBK/KSB uvjerljivo je osvojila prvo mjesto u generalnom plasmanu, a veliki doprinos pridonijeli su i naši takmičari koji u osvojili ukupno 6 medalja. (2 zlatne i 4 bronzane), a za reprezentaciju SBK/KSB ispred Karate kluba Bugojno nastup su uzeli :

Armin Ljubunčić, Amna Kaharević, Amna Dlakić, Larisa Zaimović, Eman Omerinović, Faris Meštrovac i Amar Tihak.

1.mjesto i ?medalju osvojila je Amna Kaharević u kategoriji borbe seniorke -50kg, takodjer Amna je osvojila 1. mjesto i ?medalju u kategoriji borbe juniorke -48kg, dok je u borbama ekipno juniorke osvojila 3.mjesto i ? medalju,

3.mjesto i ? medalju osvojila je Larisa Zaimović, borbe 2009.g. +30kg,

3.mjesto i ?medalju osvojio je Eman Omerinović, borbe mlađi kadeti -55kg,

3. mjesto i ?medalju osvojila je Dlakić Amna u kategoriji borbe ekipno kadetkinje.

Iskrene čestitke cijelokupnoj reprezentaciji kantona na ostvarenim rezultatima.

Veoma uspješan početak sezone za Karate klub Bugojno❗Naime, takmičari našeg kluba uzeli su učešće sa reprezentacijom…

Objavljuje Karate klub "BUGOJNO" BugojnoNedjelja, 27. siječnja 2019.