Karate klub ''BUGOJNO'' Bugojno
državna i federalna prvenstvaRezultati kluba u 2024TakmičenjaVijesti

Federalno prvenstvo za djecu , Zenica

Danas je u Zenici održano Federalno prvenstvo za djecu, na kojem je učestvovalo preko 800 takmičara iz 84 kluba.
???? Ekipa Karate kluba “Bugojno” je osvojila titulu prvaka FBiH u kategoriji kate 12/13 godina. Ekipu su činili Admir Adžem, Salih Alić i Erman Karašin. ????

????Prvak Federacije postao je i Salih Alić u kategoriji borbe 12 godina -47 kg nakon fantastičnog nastupa.????

????????Treće mjesto osvojili su Admir Adžem u kategoriji borbe 13 godina -50 kg i Kaan Jusufbašić u kategoriji borbe 13 godina -55 kg. ????????
Odličan rezultat ostvarila je i Asja Sarajlić koja je nakon 5 borbi osvojila 5.mjesto u kategoriji borbe 14 godina +54 kg.

Ovaj rezultat svrstao je Karate klub “Bugojno” u sam vrh klubova na današnjem prvenstvu FBiH.