Karate klub ''BUGOJNO'' Bugojno
TakmičenjaVijesti

5 FINALA, 2 TITULE PRVAKA I 3 VICEPRVAKA NA BH SARAJEVO OPENU ZA KARATE KLUB “BUGOJNO “

Danas je u Sarajevu održan “BH Sarajevo Open” koji je izbornog karaktera za odlazak na Balkansko prvenstvo. Na turniru je učestvovalo oko 900 takmičara iz 99 klubova.

Karate klub “Bugojno” je ostvario odličan rezultat osvojivši dvije zlatne i tri srebrne medalje.

???? Salih Alić je osvojio prvo mjesto u kategoriji borbe 12 godina -47 kg nakon ostvarene četiri pobjede.
???? Kaan Jusufbašić je osvojio prvo mjesto nakon četiri pobjede u kategoriji borbe 13 godina -55 kg.

????Admir Adžem je osvojio drugo mjesto u kategoriji borbe 13 godina -50 kg.
???? Erman Karašin je osvojio drugo mjesto nakon tri pobjede i jednog poraza u kategoriji kate 12 godina.
???? Ekipa u sastavu: Admir Adžem, Salih Alić i Erman Karašin je osvojila drugo mjesto u kategoriji kate ekipno 12/13.

Ovim rezultatom smo završili u samom vrhu najuspješnijih klubova Bosne i Hercegovine u izuzetno jakoj konkurenciji i tako potvrdili kontinuitet uspješnog rada.