Rezultati kluba u 2003 godini
Rezultati kluba u 2003. godini
TABELA MUŠKE DRŽAVNE KARATE LIGE ZA 2003.GOD. | ||||||||||
PL. | KARATE KLUB / GRAD | KOLO | P | N | I | SCORE | R | BOD | ||
1 | BOSNA / SARAJEVO | 10 | 10 | 0 | 0 | 28 | – | 0 | 28 | 20 |
2 | SLOBODA / TUZLA | 10 | 8 | 1 | 1 | 26 | – | 7 | 19 | 17 |
3 | ILIDŽA / ILIDŽA | 10 | 7 | 1 | 2 | 24 | – | 11 | 13 | 15 |
4 | NERETVA / MOSTAR | 10 | 7 | 0 | 3 | 25 | – | 11 | 14 | 14 |
5 | TUZ-SINAL./TUZLA | 10 | 5 | 2 | 3 | 21 | – | 14 | 7 | 12 |
6 | VITEZ / VITEZ | 10 | 6 | 0 | 4 | 17 | – | 15 | 2 | 12 |
7 | HURIJE /S.MOST | 10 | 3 | 0 | 7 | 12 | – | 21 | – 9 | 6 |
8 | BUGOJNO / BUGOJNO | 10 | 3 | 0 | 7 | 10 | – | 21 | -11 | 6 |
9 | KONJUH / ŽIVINICE | 10 | 3 | 0 | 7 | 11 | – | 24 | -13 | 6 |
10 | STUDENT / MOSTAR | 10 | 1 | 0 | 9 | 6 | – | 29 | -23 | 2 |
11 | GAZIJE / JABLANICA | 10 | 0 | 0 | 10 | 3 | – | 30 | -27 | 0 |
UČESNICI DKL – 2003 .godine
TAKMIČARI – RAMIZ ŠKEMBIĆ, SALKO PILAV, AMIR ŠEČIBOVIĆ, ENIS RAVNJAK, ENES DURAKOVIĆ, ADIS MEŠAN, ALIJA PILAV P.PREDSJEDNIK KLUBA – EDIN ĆIŠIĆ SUDIJE – RAŠID TIHAK (trener ekipe), NISVET GASAL
SALKO PILAV
• 3.mjesto – 10.državnom prvenstvu za seniore (borbe) – pojedinačno
• 3. mjesto – 10.drržanom prvenstvu za seniore (kate) – ekipno
• 3.mjesto – 5.Ajvatovica kup (kate)
ENIS RAVNJAK
• 3.mjesto – TK Open (borbe) – ekipno
• 1.mjesto – Medžunarodnom turniru “F.Đ.Feri” (borbe) – pojedinačno
ALMINA KARADŽA
• Položila za zvanje Majstor karate sporta 1.DAN
• Učestvovala na pripremama Juniorske reprezentacije BiH na Vlašiću
• 3.mjesto – 10. državnom prvenstvu za juniorke (borbe)
• 2. mjesto – TK Openu (borbe)
• 2.mjesto – 5. Ajvatovca kup (kate)
• 3.mjesto – Ajvatovca kup (borbe)
NEDŽAD JUSIĆ
• Učestvovao na pripremama Kadetske reprezentacije BiH na Vlašiću, Ilidži i Trpnju
• Nastupao za Kadetsku reprezen. na 12.kupu Samobora i izgubio u borbi za 3.mjesto
• 3.mjesto – TK Open ˙(ekipno)
SANELA MERDŽANIĆ
• 1.mjesto – Travnik open
• 3. mjesto – TK Open
• 3.mjesto – Bosna open
• 3.mjesto – Dr.I.Ljubijankić
• 3.mjesto – F.Đ.Feri
• 3.mjesto – Novogradski dani
ILHANA SMAJIĆ
• 2.mjesto – Ajvatovica kup
• 3. mjesto – Srebrenik open
• 1.mjesto – Bosna open (borbe)
• 3.mjesto – Bosna open (kate)
• 3.mjesto – Novogradski dani
HARIS JAŠAREVIĆ
• 3.mjesto – 10. Državno prvenstvo
• 3.mjesto – 8.Božični kup, Zagreb
• 1.mjesto – Bosna open
• 3.mjesto – F.Đ.Feri (ekipno)
• 2.mjesto – F.Đ.Feri
ALMIR FAZLIBEGOVIĆ
• 3.mjesto – F.Đ.Feri (ekipno)
• 1.mjesto – F.Đ.Feri
• 2.mjesto – Bosna open
ERDIN TIHAK
• 1.mjesto – Travnik open (kate)
• 3.mjesto – Travnik open (borbe)
• 3.mjesto – Bosna open
• 1.mjesto – F.Đ.Feri
• 2.mjesto – Novogradski dani
• 3.mjesto – Ajvatovica kup
• 1. mjesto – Srebrenik open
AID BUMBUL
• 1.mjesto – F.Đ.Feri
• 1.mjesto – Ajvatovica kup
ADIS BURNIĆ
• 3.mjesto – Travnik open (kate)
• 3.mjesto – Travnik open (borbe)
HARUN DŽIHANA
• 3.mjesto – F.Đ.Feri
INDA CETIN
• 2.mjesto – Travnik open (kate)
ALMEDINA ZEKOTIĆ
• 3.mjesto – Novogradski dani