Rezultati kluba u 2009 godini

ADNAN BISTRIC OPEN

Gradačac, 18.10.

1.mjesto – JUNIORI EKIPNO(borbe)
1.mjesto – Erdin Tihak (borbe)
1.mjesto – Ena Islamovic (borbe)
1.mjesto – Armin Kero(borbe)
1.mjesto-Ilhana Dizdar (borbe)
3.mjesto -Haris Seferović (borbe)
3.mjesto -Alem Husak (borbe)
3.mjesto – Eldar Tihak (kate)
3.mjesto – Kemal Hajdarević (kate)

SLAVONSKI BROD
S.Brod, 10.10.

3.mjesto – Eldar Tihak (kate)
3.mjesto – Adin Tihak (kate)

1.VOGOŠĆA OPEN
Vogošća, 03.10.

1.mjesto – Erdin Tihak (borbe)
1.mjesto – Ena Islamovic (borbe)
1.mjesto – Kemal Hajdarević (kate)
1.mjesto – Eldar Tihak (kate)
2.mjesto – Armin Kero(borbe)
3.mjesto -Haris Seferović (borbe)
3.mjesto-Ilhana Dizdar (borbe)
3.mjesto -Šejla Fuka (borbe)

SLOGA – 6
G.Vakuf-Uskoplje, 27.09.

2. mjesto kate – ELDAR TIHAK
3. mjesto kate – ARIF DEDIĆ
3. mjesto borbe – HARIS SEFEROVIĆ
3. mjesto borbe – ŠEJLA FUKA

BIJELJINA OPEN
Bijeljina, 13.09.

3.mjesto – Eldar Tihak (kate)
3.mjesto – Haris Seferović (borbe)
3.mjesto -Almin Nuhić (borbe)

11. AJVATOVICA KUP
Bugojno, 20.06.

1.mjesto – Erdin Tihak (borbe)
1.mjesto – Anel Hasanovic (borbe)
1.mjesto -Almir Nuhić (borbe)
1.mjesto -Alem Husak (borbe)
1.mjesto -Erdin Tihak (kate)
2.mjesto – Kemal Hajdarević (kate)
2.mjesto – Ilhana Dizdar (kate)
2.mjesto – Ena Islamovic (borbe)
2.mjesto -Haris Seferović (borbe)
2.mjesto -Ahmed Ohran (borbe)
3.mjesto -Eldar Tihak (kate)
3.mjesto – Admir Karadža (borbe)
3.mjesto-Ilhana Dizdar (borbe)
3.mjesto -Adin Ćišić (borbe)
3.mjesto -Haris Tihak (kate)
3.mjesto -Šejla Fuka (kate)
3.mjesto -Nejra Švraka (borbe)

16.DRŽAVNO PRVENSTVO ZA DJECU
Velika Kladuša

1. mjesto kate, Hajdarevic Kemal u kategoriji dječaci 97 godište
1. mjesto kate, Adin Ćišić u kategoriji dječaci 95 godište
3. mjesto kate, Tihak Eldar u kategoriji dječaci 98 godište
3. mjesto borbe, Dizdar Ilhana u kategoriji djevojčice 96 godište

4. KONJIC OPEN
Konjic,06.06.

1. mjesto, borbe – ERDIN TIHAK
1. mjesto, kate – ERDIN TIHAK
1. mjesto, kate – HAJDAREVIĆ KEMAL
2. mjesto borbe – ILHANA DIZDAR
2. mjesto kate — KERO ARMIN
3. mjesto borbe – HARIS SEFEROVIĆ
3. mjesto borbe – ŠEJLA FUKA
3. mjesto kate – ELDAR TIHAK

10. NOVOGRADSKI DANI
Sarajevo, 13.06.

1. mjesto borbe, Ena Islamović djevojčice 97.godište +44 kilograma
1. mjesto borbe, Anel Hasanović dječaci 95. godište +70 kilograma
1. mjesto kate, Hajdarević Kemal u kategoriji djećaci 97. godište
1. mjesto kate, Adin Ćišić dječaci 95. godište
2. mjesto borbe, Neira Švraka djevojčice 96. godište -50 kilograma
3. mjesto borbe , Ilhana Dizdar djevojčice 96.godište -50 kilograma
3. mjesto borbe , Adin Ćišić dječaci 95. godište -57 kilograma
3. mjesto kate, Eldar Tihak dječaci 98.godište
3. mjesto kate , Ilhana Dizdar djevojčice 96.godište

SALKO ĆURIĆ
Sarajevo, 24.05.

1. mjesto kate- ELDAR TIHAK
1. mjesto kate – KEMAL HAJDAREVIĆ

RASID BUĆA
Ilijas, 23.05.

1. mjesto kate – ELDAR TIHAK
2.mjesto borbe – NEIRA ŠVRAKA
2. mjesto kate – NEDŽAD VILAJET
3. mjesto kate – ŠEJLA FUKA

BANJA LUKA OPEN
Banja Luka, 26.04.

1. mjesto kate, Tihak Erdin u kategori juniori
1. mjesto kate, Hajdarević Kemal u kategoriji djećaci 97 godište
2. mjesto borbe EKIPNO juniori za ekipu nastupali: Tihak Erdin,Seferović Haris, Tihak Haris, Husak Alem i Buljina Admir
2. mjesto borbe, Hajdarević Kemal u kategoriji djećaci 97 godište – 44kg
2. mjesto borbe, Ćišić Adin u kategoriji dječaci 95 godište – 57kg
2. mjesto borbe , Švraka Neira u kategoriji djevojćice 96godište – 50kg
2. mjesto borbe, Nuhić Almin u kategoriji dječaci 95godište -63kg
2. mjesto kate, Tihak Haris u kategori juniori
2. mjesto kate , Kero Armin u kategoriji kadeti
2. mjesto kate, Vileš Irma u kategoriji juniorke
3. mjesto borbe , Husak Alem u kategoriji juniori +76kg
3. mjesto borbe , Buljina Admir u kategoriji juniori -55kg
3. mjesto kate, Ćišić Adin u kategoriji dječaci 95 godište
3. mjesto borbe, Fuka Šejla u kategoriji djevojčice 95 godište – 54 kg
3. mjesto kate , Fuka Šejla u kategoriji djevojčice 95 godište

LJUBUSKI OPEN
Ljubuški, 25.04.

3. mjesto borbe Ekipno, za ekipu radili Tihak Erdin, Seferović Haris, Tihak Haris, Husak Alem i Buljina Admir.
3. mjesto borbe, Seferović Haris juniori -76kg
3. mjesto borbe, Buljin Admir juniori -55kg

6. SREBRENIK OPEN
Srebrenik, 18.04.

2. mjesto kate, Tihak Eldar u kategoriji dječaci 98 godište
2. mjesto kate, Tihak Haris Kadeti
3. mjesto borbe, Ćišić Adin u kategoriji dječaci 95 godište
3. mjesto kate, Ćišić Adin u kategoriji dječaci 95 godište
3. mjesto borbe, Fuka Šejla u kategoriji djevojčice 95 godište
3. mjesto kate , Fuka Šejla u kategoriji djevojčice 95 godište

4. OTVORENO PRVENSTVO
ILIDŽA“

1. mjesto kate, Hajdarevic Kemal u kategoriji djecaci 97 godište
2. mjesto borbe, Tihak Erdin Kadeti -70kg
3. mjesto borbe, Kero Armin Kadeti -52kg
3. mjesto borbe, Seferovic Haris Kadeti +70kg
3. mjesto borbe, Husak Alem Kadeti +70kg
3. mjesto borbe, Dizdar Ilhana u kategoriji djevojcice 96 godište
3. mjesto kate Kadeti, Tihak Erdin
3. mjesto kate, Tihak Eldar u kategoriji djecaci 98 godište
3. mjesto kate ekipno Juniori, Tihak Erdin, Kero Armin, Tihak Haris

16.DRŽAVNO PRVENMSTVO ZA SENIORE
Iliđa, 14.03.

2.mjesto – kate ekipno (Adis Mešan, Amir Šecibovic i Haris Tihak)
3.mjesto kate – Adis Mešan

10. TK-a OPEN
Tuzla, 01.03.

2. mjesto kate, Tihak Haris
3. mjesto borbe, Hajdarevic Kemal
3. mjesto borbe, Kero Armin
3. mjesto kate, Hajdarevic Kemal
3. mjesto kate, Bumbul Aid