Rezultati kluba u 2001 godini
Rezultati KK ‘Bugojno” u 2001.godini
21.-22.04.- 8. Državno prvenstvo za Seniore pojed. i ekipno, Sarajevo
• 1.mjesto – Seida Muratspahić (-53kg)
• 2.mjesto – (kate EKIPNO) Salko Pilav,Alija Pilav i Amir Šečibovićš
19-20.05.2001.g. – Bosna Open, Tuzla
• 1.mjesto – Amir Šećibović (-70 kg)
• 3.mjesto – Enis Ravnjak
• 3.mjesto – Almina Karadža
• 3.mjesto – Elda Kišija
• 3.mjesto – (borbe –E) – Elda K.,Almina K. i Nihada A.
26-27.05.2001.g. – Memorijalni turnir ”Irfan Ljubijankić”, Bihać
• 1.mjesto – Adis Mešan (kate)
• 1.mjesto – Nihada Alispahić (borbe)
• 2.mjesto – Delajda Kurić
• 2.mjesto – Elvir Parić
• 2.mjesto – Almina Karađa
• 3.mjesto – Elvir Parić
• 3.mjesto – Deneida Kurić
• 3.mjesto – Muamer Subaašić
• 3.mjesto – Muharem Jusufspahić
• 3.mjesto – Elda Kišija
02-03.06.2001.g. – Croatia Open, Zagreb
• 2.mjesto – (kate – E) – Adnan Topalović,Adis Mešan i Amir Šečibović
• 3.mjesto – Adis Mešan (kate)
09.06. –Novigradski dani, Sarajevo
• 1.mjesto – Đuneit Jusufspahić (+70 kg)
• 1.mjesto – Amir Šećibović (-70 kg)
• 1.mjesto – Adis Mešan (kate)
• 2.mjesto – Muris Mandara (+70 kg)
• 2.mjesto – Muamer Subašić (kate)
• 2.mjesto – Aldin Omerović (-63 kg)
• 2.mjesto – Adis Mešan (15 g.)
• 2.mjesto – Delajda Kurić (13 g.)
• 3.mjesto – Elda Kišija (-58 kg)
• 3.mjesto – Sanela Merdžanić (12 g.)
• 3.mjesto – Denaida Kurić (13 g.)
• 3.mjesto – Elvir Parić (14 g.)
• 3.mjesto – Nihada Alispahić (15 g.)
• 3.mjesto – Mahir Bobar (kate)
• 3.mjesto – Enis Ravnjak (+70 kg)3.mjesto
Na ovom takmičenju KK”Bugojno” ponio je epitet najuspješnije ekipe.
30.06. – 01.07.2001.g. – 3.Ajvatovica kup – Bugojno
• 1.mjesto – Amir Šećibović ( -70 kg)
• 2.mjesto – Sanela Merdžanić ( 12 g.)
• 3.mjesto – Adnan Topalović (kate)
• 3.mjesto – Đuneit Jusufspahić (+70 kg)
• 3.mjesto – Salko Pilav (-78 kg)
• 3.mjesto – Haris Jašarević (12 i 13 g.)
• 3.mjesto – Haris Batić (14 i 15 g.)
• 3.mjesto – Muamer Subašić (14 i 15 g.)
23.09.- 8.Državno prvenstvo za Juniore i Kadete, borbe i kate, Bugojno
• 1.mjesto – Amir Šećibović (-75kg)
• 2.mjesto – Sabahudin Kišija (-75kg)
• 2.mjesto –Almina Karadža (-53 kg)
• 2.mjesto –(kate –E) Elda K.,Almina K. i Selma O.
• 2.mjesto –(kate –E) Adnan T.,Adis M. i Amir Š.
• 3.mjesto – Elda Kišija (-60 kg)
• 3.mjesto – Enis Ravnjak (+75 kg)
• 3.mjesto – Alija Pilav (kate)
• 3.mjesto – (borbe –E) Amir Š.,Alija P.,Sabahudin K.,Adnan T. i Enis R.