Rezultati kluba u 2004 godini
REZULTATI KLUBA U 2004. GODINI
TABELA MUŠKE DRŽAVNE KARATE LIGE ZA 2004.GOD | ||||||||||
PL.KARATE KLUB / GRAD | KOLO | P | N | I | SCOR | R | BOD | |||
1 | BOSNA / SARAJEVO | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 | – | 0 | 10 | 4 |
2 | TUZ-SINBRA/TUZLA | 2 | 1 | 1 | 10 | 5 | – | 3 | 2 | 3 |
3 | NERETVA / MOSTAR | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | – | 3 | 3 | 2 |
4 | BUGOJNO / BUGOJNO | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | – | 5 | 0 | 2 |
5 | STUDENT / MOSTAR | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | – | 7 | -5 | 1 |
6 | ČAPLJINA / ČAPLJINA | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | 10 | -10 | 0 |
U DKL-u za KK”Bugojno” nastupaju: Salko i Alija Pilav, Amir Šečibović, Eniz Ravnjak, Adis Mešan, Nedžad Jusić i Enes Duraković.
10.01 – 8. Međunarodni novogodišnji turnir – SLOVENIJA
3. mjesto – Adis Mešan ( borbe pojedinačno)
3. mjesto – Adis Mešan ( borbe ekipno )
24.01. – 13.KUP Samobora
Adis Mešan izgubio u borbi za 3.mjesto
31.01. – Kup Jadrana, Split
1. mjesto – Erdin Tihak ( borbe)
1. mjesto – Haris Jašarević ( borbe)
2. mjesto – Ilhana Smajić ( borbe)
2. mjesto – Nedžad Jusić ( borbe)
2. mjesto – Erdin Tihak ( kate )
3. mjesto – Adis Mešan ( borbe)
28.-29.02. – 5.TK Open, Tuzla
1. mjesto – Nedžad Jusić ( borbe)
2. mjesto – Erdin Tihak ( borbe + kate )
3. mjesto – Sanela Merdžanić ( kate )
04.04. Međuklupsko takmičenje SBK
Osvajači prvih mjesta iz KK”Bugojno”
Sanela Merdžanić, Kemal Hajdarević, Adis Hodžić, Arnel
Kero, Amar Vugdalić, Haris Jašarević,Erdin Tihak
10. – 11. 04. – 11. državno prvenstvo za Seniore, Mostar
3. mjesto – A.Mešan, S.Pilav, A. Pilav ( kate – ekipno)
3. mjesto – Adis Mešan ( borbe )
17.04. – Srebrenik Open
1. mjesto – N.Jusić, H. Jašarević,M. Subašić ( borbe – ekipno)
2. mjesto – Nedžad Jusić ( borbe)
2. mjesto – Erdin Tihak ( borbe)
3. mjesto – Erdin Tihak ( kate)
24.04. – Travnik Open
1. mjesto – Nedžad Jusić ( borbe )
2. mjesto – Erdin Tihak ( borbe + kate )
2. mjesto – Aid Bumbul ( kate )
3. mjesto – Ilhana Smajić, Haris Jašarević, Armin Kero i
ekipno kadeti ( Jusić, Jašarević i Subašić)
22.-23.05. – 6.Internacionalni turnir „Dr. Irfan Ljubijankić“, Bihać
1. mjesto – Erdin Tihak
1. mjesto – Aid Bumbul
2. mjesto – Haris Jašarević
3. mjesto – Amer Gasal
3. mjesto – Armin Kero
29.05. – Memorijalni turnir „Rašid Buća“, Ilijaš
1. mjesto – Erdin Tihak ( kate )
2 . mjesto – Sanela Merdžanić ( kate )
3. mjesto – Jasmin Ugarak ( borbe )
29.05. – Bosnia Open , Tuzla
1. mjesto – Nedžad Jusić ( borbe )
3. mjesto – Alija Pilav ( borbe )
05.06. – Novogradski dani, Sarajevo
1. mjesto – Aid Bumbul
2. mjesto – Armin Kero
2. mjesto – Sanela Merdžanić
3. mjesto – Almir Fazlibegović
19. 06. – 6. Međunarodni turnir”Ajvatovica 20004”, Bugojno
1. mjesto – Nedžad Jusić ( borbe )
1. mjesto – Erdin Tihak ( borbe )
2. mjesto – Adis Mešan ( borbe + kate )
2. mjesto – Sanela Merdžanić ( borbe )
3. mjesto – Muamer Subašić ( borbe )
3. mjesto – Enis Ravnjak ( borbe )
3. mjesto – Sanela Merdžanić ( kate )
3. mjesto – Erdin Tihak ( kate )
3. mjesto – Haris Seferović ( kate )
3. mjesto – Zedin Hujdur ( borbe )
09. – 10.10. – 11.državno prvenstvo za djecu od 11 do 13 g.
1. mjesto – Erdin Tihak ( kate )
2. mjesto – Armin Kero ( kate )
23.10. 4.Međunarodni turnir ”Ferhat Đulkić – Feri”, Bihać
2. mjesto – Erdin Tihak ( borbe )
21.11. – Međuklupsko takmičenje SBK
Osvajači prvih mjesta iz KK”Bugojno”
Muamer Ćurić, Irma Talić,Dino Gasal, Kemal Hajdarević
Amer Gasal, Aid Bumbul, Erdin Tihak
28.11. – 11.državno prvenstvo za juniore, Tuzla
2.mjesto – EKIPNO (Mešan,Jusić,Ravnjak)
2. mjesto – Neđad Jusić
3.mjesto – Adis Mešan