Četvrtak , 21 Septembar 2017
Brzi pregled

Rezultati kluba u 2008 godini

Rezultati kluba u 2008.g.

15. DRŽAVNO PRVENSTVO ZA KADETE I JUNIORE
Travnik, 25 i 26.10.

3. mjesto kate, Kero Armin
3. mjesto borbe, Kero Armin
3. mjesto borbe, Tihak Erdin
3. mjesto borbe, Husak Alem

GRADACAC OPEN
Gradacac, 19.10.

1. mjesto borbe, Seferovic Haris – kadeti +70kg
1. mjesto kate, Tihak Eldar
1. mjesto borbe, Nuhic Almin – 95. – 63kg
1. mjesto borbe Cišic Adin
3. mjesto kate, Tihak Erdin
3. mjesto borbe, Tihak Erdin – kadeti -70kg
3. mjesto borbe, Fuka Šejla 95 – 50kg
3. mjesto kate ekipno, Dizdar Ilhana, Islamovic Ena, Kico Amina

KARATE KUP ”14 SEPTEMBAR”-MEMORIJAL ARIF MAGRDŽIJA
Donji Vafuk, 4.10.

1.mjesto kate,Ilhana Dizdar
2.mjesto kate,Eldar Tihak
3.mjesto kate,Mahir Hađibegić
3.mjesto borbe,Armin Kero
3.mjesto kate,Almin Nuhić
3.mjesto kate,Haris Tihak
3.mjesto kate,Una Šupić
3.mjesto borbe,Armin Kero
3.mjesto kate,Haris Tihak
3.mjesto kate,Mufid Jusufbašić
3.mjesto borbe,Jasmina Dizdar

KARATE KUP ”SLOGA 5”
Gornji Vakuf-Uskoplje, 27.09.

1.mjesto borbe, Erdin Tihak
1.mjesto kate,Eldar Tihak
1.mjesto kate,Kemal Hajdarevic
2.mjesto kate,Ilhana Dizdar
2.mjesto borbe,Haris Seferovic
3.mjesto kateErdin Tihak
3.mjesto kate,Haris Tihak
3.mjesto kate, Ena Islamovic

XIII Balkanskom šampionat (do 16 godina)
Kragujevac, 19. – 21. 09.

Na ovom Balkanskom šampionatu ucešce je uzelo devet država i u ukupnom plasmanu reprezentacija BiH zauzela je 3.MJESTO.
Za Reprezentaciju je nastupalo i 6 mladih karatisti iz KK”Bugojno” Erdin Tihak, Haris Seferovic, Aid Bumbul, Adin Cišic, Haris Tihak, Kemal Hajdarevic.Od ovih šest takmicara tri su se okitila medaljama i to:
• Erdin Tihak – 3.mjesto (borbe – pojedinacno), 3.mjesto(kate – ekipno) i 3.mjesto (borbe – ekipno)
• Aid Bumbul – 2.mjesto (borbe) i 3.mjesto (kate – ekipno)
• Kemal Hajdarevic – 2.mjesto (kate)

Jedan od znacajnijih rezultata na ovom šampionatu je osvojeno trece mjesto u katama ekipno gdje su nastupala dva takmicara iz KK ”BUGOJNO” , Erdin Tihak, Aid Bumbul i jedan takmicar iz KK ”Radnik” –D.Vakuf, Haris Magrdija, kao i osvojeno trece mjesto u borbama ekipno, gdje je izmedu ostalih nastupao i Erdin Tihak.

10.AJVATVICA OPEN
Bugojno, 21.06.

Jubilarni deseti po redu internacionalni karate kup ”Ajavatovica 2008”ns kojem je ucestvovalo oko 550 takmicara iz 41 kluba iz Crne Gore, Hrvatske i naše zemlje,pobrao je najviše epitete kako u organizaciji tako i u prezentaciji karate sporta,jednog od najtrofejniji sportova u BiH.

U razlicitim disciplinama,uzrasta od najmladji do juniora,katama i borbama,kup je predstavljao u pravom smislu festival mladih u borilackim vještinama na poducju Srednjobosanskog kantona.Podijeljeno je cak 222 medalje,koje sad krase vitrine 36 klubova,čiji takmičari su uspjeli osvojiti jedno od zlatnih,srebrenih ili bronzanih odlicja.

Zlatne medalje osvojili su: Erdin Tihak u borbama i Kemal Hajdarevic u katama
Srebrene medalje osvojili su: Adem Bumbul,Erdin Tihak,Admir Karadža,Gazic Elvis, ekipno kate kadeti,ekipno borbe do 1994 godista,ekipno kate djecaci do 1997 godista.
Bronzane medalje osvojili su: Eldar Tihak,Armin Kero,Haris Seferovic,kate ekipno djevojcice do 1994 godista,Irma Vileš,Admi Buljina,Haris Seferovic,Muamer Curic,Cišic Adin,Almin Nuhic,Anel Hasanovic,Armin Kero,Ilhana Smajic

3.KONJIC OPEN
Konjic, 7.6.

1.mjesto borbe, ekipno kadeti (Erdin Tihak,Haris Seferovic i Alem Husak)
1.mjesto borbe, Alem Husak
1.mjesto kate, Armin Kero
1.mjesto kate, Ilhana Smajic
2.mjesto kate, ekipno djecaci (Eldar Tihak,Mahir Hadibegovic i Nedad Vilajet)
2.mjesto ekipno djevojcice (Šejla Fuka,Ilhana Dizdar i Ena Islamovic)
2.mjesto borbe, Erdin Tihak
2.mjesto kate, Eldar Tihak
2.mjesto borbe, Ilhana Dizdar
2.mjesto kate, Erdin Tihak
2.mjesto kate, Irma Vileš
3.mjesto borbe, Ilhana Smajic
3.mjesto borbe, Šejla Fuka
3.mjesto kate, Ena Islamovic

9. NOVOGRADSKI DANI
Sarajevo, 01.06.

1.mjesto BORBE- Cisic Adin
1.mjesto KATE-Tihak Eldar
2.mejsto BORBE- Viles Irma
3.mjesto KATE-Cisic Adin

9.MEMORIJALNI TURNIR” SALKO CURIC”
Sarajevo, 25.5.

1.mjesto-Kemal Hajdarevic
2.mjesto-Armin Kero

9.MEMORIJALNI TURNIR «RAŠID BUĆA»
Ilijaš, 17.05.2008

Zlatnim medaljama okitili su: Erdin Tihak u borbama i Kemal Hajdarevic u katama.
Srebrene medalje osvojili su: Gazic Elvis u borbama, Kero Armin, Smajic Ilhana, Tihak Erdin, Hadibegovic Mahir u katama.

Bronzane medalje uzeli su: Hajdarevic Kemal, Smajic Ilhana, Husak Alem, Buljina Admir, Mustafica Amila, Dizdar Ilhana; Kico Amina u borbama i Tutkur Kenan u katama.

15.DRZAVNO PRVENSTVO ZA DJECU
Cazin, 26.04.

1.mjesto- (kate ekipno) – Erdin Tihak,Haris Seferović i Haris Tihak
1.mjesto BORBE – ERDIN TIHAK (-65kg.)
1.mjesto BORBE – AID BUMBUL (-50kg.)
1.mjesto KATE – KEMAL HAJDAREVIC
2.mjesto BORBE – HARIS SEFEROVIC (-65kg.)
2.mjesto KATE- HARIS TIHAK
3.mjesto BORBE – ŠEJLA FUKA (-50kg.)
3.mjesto KATE – ERDIN TIHAK
3.mjesto KATE – AID BUMBUL
3.mjesto KATE – ADIN CISIC

9.“KUP JADRANA 2008”
Split, 19.04.

1.mjesto KATE – Kemal Hajdarevic
-1.mjesto (borbe)-Aid Bumbul
-2.mjesto (kate)-Aid Bumbul
3.mjesto KATE – Armin Kero

5.SREBRENIK OPEN
Srebrenik, 12.04.

3.mjesto KATE – ELDAR TIHAK
3.mjesto BORBE – KEMAL HAJDAREVIC

2.OTVORENO PRVENSTVO
Ilidža, 10.5.

1.mejsto BORBE – Husak Alem
1.mjesto KATE- Kero Armin
2.mjesto BORBE – Ohran Ahmed
2.mjesto KATE -Tihak Eldar
2.mjesto KATE – Smajic Ilhana
3.mjesto KATE – Sejla Fuka

2. LJUBUSKI KUP
Ljubuski, 05.04.

2.mjesto BORBE – HARUN IVKOVIC
3.mjesto BORBE – ERDIN TIHAK
3.mjesto BORBE – HARIS SEFEROVIC
3.mjesto BORBE – MUHAREM KUKIC

3. OTVORENO PRVENSTVO ILIDŽE
Ilidža, 22.03.

1.mjesto KATE (ekipno) – ERDIN TIHAK,HARIS SEFEROVIC i HARIS TIHAK
1.mjesto BORBE – ERDIN TIHAK
1.mjesto KATE – ERDIN TIHAK
2.mjesto KATE – KEMAL HAJDAREVIC
2.mjesto KATE – HARIS TIHAK
3.mjesto BORBE – HARIS SEFEROVIC
3.mjesto BORBE – ALEM HUSAK
3.mjesto KATE – ARMIN KERO
3.mjesto KATE – MUAMER CURIC

15.DRŽAVNO PRVENSTVO ZA SENIORE
Bihać, 15.03.

1.mjesto KATE (ekipno)- Amir Šecibovic, Alija Pilav i Adis Mešan
3. mjesto KATE – Adis Mešan.

9.TK-OPEN
Tuzla 01. i 02 .3.

1.mjesto-KADETI (kate ekipno) – Erdin Tihak,Haris Seferović i Haris Tihak
2.mjesto-dječaci do 13 godina (kate ekipno)- Aid Bumbul,Adin Ćišić,Kemal Hajdarević
2.mjesto (kate)-Kemal Hajdarević
2.mjesto (borbe)-Šejla Fuka
3.mjesto (borbe)-Haris Seferović
3.mjesto (kate)-Aid Bumbul
3.mjesto (kate)-Adem Bumbul
3.mjesto (kate)-Mahir Hadžibegović

Komentari

komentar

Scroll To Top
Contact Form Powered By : XYZScripts.com
Idi na alatnu traku

Bookmaker bet365 Bonus review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365.de review by ArtBetting.de

Bookmaker English BET365 review by ArtBetting.co.uk

Premium templates by www.bigtheme.net free download.