Nedjelja , 19 Novembar 2017
Brzi pregled

Rezultati kluba u 2006 godini

Rezultati kluba u 2006.g.

3. BOZICNI TURNIR
Varaždin, 10.12.

1.mjesto-Aid Bumbul (kate)
1.mjesto-Aid Bumbul (borbe)
1.mjesto-Kemal Hajdarevic (kate)
2.mjesto-Armin Kero (kate)
3.mjesto-Armin Kero (borbe)
3.mjesto-Fuka Sejla (borbe)

1. HERCEGOVINA OPEN
Široki Brijeg, 18.11.

1.mjesto-Erdin Tihak (borbe)
1.mjesto-Ilhana Smajić (borbe)
2.mjesto-Amer Gasal (borbe)
3.mjesto-Adin Ćišić (borbe)

13. DRŽAVNO PRVENSTVO ZA K+J

3.mjesto- Haris Jasarević (kate)

3. KANTONALNO TAKMIČENJE
G.Vakufu-Uskoplje, 24.9.

1.mjesto-Emina Odžačkić (kate)
1.mjesto-Mahir Hadžibegović (kate)
2.mjesto-Arnela Merdžanić (kate)
2.mjesto-Aid Bumbul (kate)
2.mjesto-Adem Bumbul (kate)
3.mjesto-Kemal Hajdarević (kate)

1. ZE-DO KANTON
Zenica, 23.9.

1. mejsto- Irma Vileš (borbe)
1.mjesto-Sejla Fuka (borbe)
1.mjesto-Aid Bumbul (kate)
2.mjesto- Erdin Tihak (kate)
3.mjesto-Amer Gasal ( borbe)
3.mjesto-Amer Gasal ( kate)
3.mjesto Sejla Fuka (kate)
3.mjesto-Haris Seferović (borbe)
3.mjesto-Adin Ćišić (kate)
3.mjesto-Kemal Hajdarević (kate)

6. CRO OPEN
Zagreb, 17.9.

2.mjesto-kate (EKIPNO)-Erdin Tihak, Aid Bumbul i Armin Kero
2.mjesto- Kemal Hajdarević (kate)
2.mjesto- Kemal Hajdarević (kate)
3.mjesto-Aid Bumbul (borbe)
3.mjesto-Fuka Sejla (borbe)
3.mjesto Amer Gasal

13.DRŽAVNO PRVENSTVO ZA SENIORE
Mostar, 9 i 10.9.

3. mjesto- kate (EKIPNO)-Pilav Alija, Haris Jasarevic i Almir Fazlibegović
3.mjesto- Alija Pilav (kate)

8.AJVATOVICA KUP
Bugojno, 17.06.

1. mjesto-Erdin Tihak (borbe)
1. mjesto-Aid Bumbul (kate)
1. mjesto-Haris Tihak (borbe)
1.mjesto-Sejla Fuka (kate )
1.mjesto-Sanela Merđanić (kate)
2.mjesto-Erdin Tihak (kate)
2. mjesto- Dino Gasal (borbe)
2. mjesto-Haris Seferović (borbe)
2.mjesto-Sanela Merđanić (borbe)
2.mjesto-Elvis Gazić (kate)
3.mjesto-Irma Vileš (borbe)
3.mjesto-Irma Vileš (kate)
3.mjesto-Muris Ajkunić (borbe)
3.mjesto-Elvis Gazić (borbe)
3.mjesto-Ilhana Smajić (kate)
3.mjesto-Ilhana Smajić(borbe)
3.mjesto-Anel Hasanović (kate)
3.mjesto-Amer Gasal (kate)
3.mjesto-Arnela Gasal (borbe)
3.mjesto-Kemal Hajdarević (kate)
3.mjesto-Adin Ćišić (kate)

1. KONJIC OPEN
Konjic, 10.06.

1. mjesto-Erdin Tihak (kate)
1. mjesto-Erdin Tihak (borbe)
1. mjesto-Haris Seferović (borbe)
1. mjesto-Aid Bumbul (kate)
2. mjesto- Irma Vileš (kate)
3. mjesto- Adis Burnić (kate)
7. NOVOGRADSKI DANI
Sarajevo, 03.6.

1.mjesto-Erdin Tihak (kate)
1.mjesto-Aid Bumbul(kate)
2.mjesto-Kemal Hajdarević(kate)
3.mjesto-Adin Ćišić(borbe)
3.mjesto-Haris Seferović (borbe)

OSIJEK OPEN
Osijek, 13.5.

1. mjesto- Erdin Tihak (borbe)
1. mjesto- Aid Bumbul (kate)
1.mjesto-Armin Kero (borbe)
1.mjesto-Kemal Hajdarević (borbe)
2.mjesto-Kemal Hajdarević(kate)
2.mjesto-Aid Bumbul (borbe)
2.mjesto-Šejla Fuka (borbe)

7. Memorijalni turnir Rašid Buča
Ilijaš, 6.5.

1. mjesto-Kemal Hajdarević (kate)
1. mjesto-Aid Bumbul (kate)
1. mjesto-Šejla Fuka (kate)
2.mjesto-Erdin Tihak (kate)
2.mjesto-Erdin Tihak (borbe)
2.mjesto-Ilhana Dizdar (kate)
2.mjesto-Irma Vileš (borbe)
3.mjesto-Elvis Gazić (borbe)
3.mjesto-Ilhana Smajić (borbe)
3.mjesto-Šejla Fuka (borbe)

Kantonalno takmičenje u katama
Bugojno, 30.04.

1. mjesto-Adem Bumbul (kate)
1. mjesto-Dino Gasal (kate)
1. mjesto-Mahir Hadžibegović (kate)
2. mjesto-Haris Tihak (kate)
2. mjesto-Hamdo Islamović (kate)
2. mjesto-Arnela Merdžanić (kate)
3. mjesto-Eldar Tihak (kate)
3. mejsto-Ena Islamović (kate)
3. mjesto-Irma Šljivo (kate)
3. mjesto-Amina Odžačkić (kate)
3. mjesto-Amina Kico (kate)

13. Državno prvenstvo za djecu do 15 godina
Srebrenik, 1. 4.

2. mjesto- Gasal Amer (kate-12 god.)
3. mjesto- Ćišić Adin (kate-11 god.)
3. mjesto-Tihak Erdin (kate-13 god.)
3. mjesto- Gasal Dino (borbe-14 god. -50kg.)

Tuzla, 25-26.03.

Za Balkanske sudije položili:
– Tihak Rašid
– Gasal Nisvet

7.KUP JADRANA
Split, 18.3.

1.mjesto-Aid Bumbul (kate)
1.mjesto-Aid Bumbul (borbe)
1.mjesto-Kemal Hajdarevic (kate)
1.mjesto-Haris Jasarevic (borbe)
2.mjesto-Alija Pilav (kate)
3.mjesto-Erdin Tihak (kate)
3.mjesto-Kemal Hajdarevic (borbe)
3.mjesto-Sejla Fuka (kate)
3.mjesto-Jasmin Ugarak (borbe)
3.mjesto-Sanela Merdzanic (kate)

1. OTVORENO PRVENSTVO ILIDžE
Ilidža, 12.03.

1. mjesto- Haris Jašarević (borbe)
2. mjesto- Amer Gasal (borbe)
2. mjesto- Aid Bumbul (kate)
3. mjesto- Erdin Tihak (kate)
3. mjesto- Erdin Tihak (borbe)
3. mjesto- Kemal Hajdarević (kate)
3. mjesto-Ugarak Jasmin (borbe)
3. mjesto-Sanela Merdžanić (kate)
3. mjesto-Šejla Fuka (kate)

7. TK OPEN
Tuzla, 25.02.

2. mjesto-Bumbul Aid (kate)
3. mjesto-Tihak Erdin (kate)
3. mjesto-Kero Armin (kate)
3. mjesto-Almir Fazlibegović (kate)
3. mjesto-Tihak, Bumbul i Kero (kate ekipno)
3. mjesto-Fazlibegović, Ugarak i Jasarević (kate ekipno)

Komentari

komentar

Scroll To Top
Contact Form Powered By : XYZScripts.com
Idi na alatnu traku

Bookmaker bet365 Bonus review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365.de review by ArtBetting.de

Bookmaker English BET365 review by ArtBetting.co.uk

Premium templates by www.bigtheme.net free download.