Karate klub ''BUGOJNO'' Bugojno
TakmičenjaVijesti

2.Split Karate Kup i 15.Futura Kup

Na 2.Split Karate Cupu nastup je uzelo 655 takmičara iz 55 klubova iz Hrvatske,Crne Gore i Bosne i Hercegovine. Boje našeg kluba branilo je 6 takmičara a najzapaženiji rezultat ostvario je Armin Ljubunčić koji je osvojio 2.mjesto u kategoriji borbe juniori -61kg.
Pored srebrene medalje koju je osvojio Armin bitno je naglasiti da su Amar Tihak,Azra Dževahirić i Amna Kaharević izgubili u borbama za 3. mjesto.

Na 15.Futura Kupu naš klub nastupio je sa 9 takmičara i osvojio 9 medalja,važno je napomenuti da je nekima od njih ovo bio prvi nastup na nekom takmicenju. Ostvareni su sljedeći rezultati :